Odolný a spoľahlivý skleník "Beautiful Dacha": popis a foto

Moderné poľnohospodári takmer všade zariadia na svojich letných chatách skleníky, v ktorých pestujú zeleninu.

Takéto budovy spoľahlivo chráni sadenicea neskôr už dospelé rastliny, zima, ktoré im poskytujú príjemné mikroklíma aj v tých najnepriaznivejších oblastiach pre ich pestovanie. Skleníky sú zastúpené na trhu v širokej škále.

Niekto si kúpi hotové zostavy, niekto si ich stavia sám. Jedným z týchto záhradných produktov bol skleník "Krásna Dacha". Odolný a robustný dizajn vám umožní ľahko rásť v ňom dobrú úrodu.

Hotbed "Beautiful Dacha"

Toto je prenosná štruktúra. Je to vhodné pre každú záhradu alebo predmestskej oblasti. Nezáleží na tom, akú veľkosť si skleník vyberá kupujúci. Ponúka sa v troch verziách: 4, 6 a 8 metrov.

Konštrukčné vlastnosti:

 • Plastové oblúky pre rám majú dĺžku 2,5 metra. Sú nepodlieha deformáciiS ich pomocou môže mať konštrukcia rôzne šírky. A skutočnosť, že plast nahradil hliník, ovplyvnila náklady a hmotnosť rámu. Je to jednoduchšie a lacnejšie. Súpravu je možné ľahko prepravovať autom.
 • Krycí materiál je odolný a má hustotu 42 gramov na meter štvorcový. Táto kvalita vám umožní udržať sa dobre v mladých semenáčkoch, aj keď vonkajšia teplota dosiahne - 5 stupňov Celzia.

V "krásnej vile" mnoho výhod, Medzi nimi sú:

 • Udržiava vlhkosť;
 • Dáva možnosť začať siatie skôr a rýchlo pozberať hotové plodiny;
 • Moderné polymérne materiály robia skleník ľahkým a kompaktným;
 • Montáž a demontáž súpravy je rýchla a jednoduchá;
 • Vynikajúca ochrana pred mrazom;
 • Pohodlné skladovanie a jednoduchá inštalácia;
 • Slúži až 5 rokov;
 • Materiály sú vysoko odolné.
SÚHRN: Aby slnko účinne ovplyvnilo rastliny, štruktúra by mala byť nastavená ako vstup na juh. Na to potrebujete spoľahlivú pevnú pôdu. Skleník musí stáť tak, aby ho nemohli strhnúť silné poryvy vetra. Oblúky sú uviaznuté v zemi a potom upevnené vonku, zvyčajne pomocou zeme.

Existuje niekoľko požiadaviek na základňu. Po prvé, je pevnosť, Pri jarnom rozmrazovaní sa vrstvy pôdy často miešajú. Ak je základ krehký, celá štruktúra bude ohrozená.

Aby bol zber dobrý, vnútri produktu vytvoriť priaznivú mikroklímu, Ak je základ správne nastavený, potom:

 • Studená voda a topiaci sa sneh nespadajú do skleníka;
 • Zospodu nebudú žiadne ponory;
 • Regulácia vlhkosti môže byť vykonaná bez ťažkostí;
 • Na určitej úrovni sa udržiava teplota vzduchu a pôdy.

Základom skleníka je jeho spoľahlivá podpora. Okrem nej chráni rastliny pred negatívnymi vplyvmi životného prostredia, Ak ste si kúpili mini-skleník, potom ho jednoducho položte na zem.

Nadácia nie je potrebná na vybudovanie, Ak je stavba plánovaná na dlhodobé používanie, je potrebné brať do úvahy zvláštnosti miestnej klímy.

fotografie

Zoznámte sa s nádherným skleníkom "Krásna Dacha" na fotografii:

Na pestovanie rastlín a ak je to vhodné

Hotbed "Krásna Dacha" - Skvelé pre uhorky, paradajky, papriky, To môže pestovať zelené a dokonca aj jahody.

Vynikajúce skleníky na zeleninu sú podrobne opísané na našich webových stránkach: Agronóm, Snežienka, Zucchini, Cabriolet, Fazenda, Country, Bread box, Novator, Snail, Dayas, Pickle, Accordion.

Môžete ju nainštalovať už na jar, keď je pre tieto záhradné konštrukcie potrebná zvláštna potreba. Preto v čase inštalácie musí byť zakúpená.

V prípade vlastnej konštrukcie a montáže stavby je potrebné na to všetko pripraviť. Pri inštalácii na jar v blízkosti miesta "Krásna chata" nebudú žiadne iné rastliny, takže nie je nebezpečenstvo poškodenia akéhokoľvek úniku, sadenice alebo hrebeňa.

Keď prichádza jar do nainštalovaného produktu, pôda sa ohrieva oveľa rýchlejšie, takže ju môžete použiť skôr.

POZOR! Ak zostava ešte nebola zakúpená, musíte si uvedomiť, že je lepšie to urobiť v každom ročnom období okrem jari. Dôvod je jednoduchý: tak môžete výrazne ušetriť na cene. Bude znateľne nižšia.

záver

V súčasnosti si môžete kúpiť skleníkové súpravy nielen v špecializovaných predajniach, ale aj prostredníctvom internetu, V tomto prípade je vhodné objednať tovar s dodávkou priamo na prímestskú oblasť.

Pokiaľ však bude postaviť štruktúru samipotom by ste sa mali najprv rozhodnúť, aký materiál sa vyberie na pokrytie a rám, aká bude veľkosť budúcej štruktúry, ako aj rozpočet, ktorý sa na ňu má vynaložiť.

Keď je všetko potrebné, môžete začať pracovať. Urobte si dobrú úrodu!

Loading...