Čierna chokeberry

Chokeberry (to je tiež nazývaný “chokeberry”) je rastlina s krásnymi a brilantnými plodmi, charakterizovaná príjemnou, kyslou, kyslastou chuťou. Bobule sú bohaté na vitamíny C, P, E, PP a B. Okrem toho sú kakaové a stopové prvky tiež súčasťou ovocia chokeberry, z ktorých hlavnými sú železo, bór, zlúčeniny jódu, meď, mangán a molybdén.

Čítajte Viac

Domáce víno z chokeberry nie je len príjemnou chuťou, ale aj liečivými vlastnosťami, najmä ak je nápoj pripravený bez použitia vodky. Recept na výrobu čierno-ovocného vína je pomerne jednoduchý, aj keď je pripravený do dvoch mesiacov. Tento proces však stojí nielen za námahu, ale aj za začiatočníkov, pretože nevyžaduje veľké množstvo špecializovaných pomôcok a špeciálnych zručností.

Čítajte Viac

Čierny chokeberry nalievanie je populárny alkoholický nápoj, ktorý možno ľahko pripraviť doma. Bobule bobúľ majú veľkú výhodu, že počas prípravy pripravujú nápoj a môžu sa používať v malých dávkach ako liek. Rysy výberu bobúľ Čierna chokeberry, ktoré možno ešte nájsť pod názvom chokeberry Aronia - to sú bobule s úžasnou arómou a jedinečným zložením vitamínov a minerálov.

Čítajte Viac