Cherry Orchard

Neviem o vás, ale mám len jednu myšlienku o tejto letnej šťavnaté bobule, tam je ohromujúca túžba to skúsiť. Existuje mnoho rôznych odrôd čerešne: od bledo červenej? do svetlej vínovej a žltej farby. Cherry, ktorá je hosťom našej témy dnes, je medzi ľuďmi skrátená ako Valeria.

Čítajte Viac

Keď už hovoríme o najlepších odrodách čerešní, je potrebné volať odrodu Iput. Správna starostlivosť je zárukou, že nám dá voňavé, chutné ovocie. Ponúkame záujem čitateľov, aby zvážili túto rozmanitosť podrobnejšie. Odroda Iput sladká čerešňa sa vzťahuje na mrazuvzdorné, skoroplodné odrody s priemerným výnosom a skorým dozrievaním ovocia.

Čítajte Viac

Pravdepodobne málo milovníkov plodov tejto nádhernej južnej krásy vie, že v prírode existuje viac ako niekoľko tisíc odrôd čerešní. Okrem toho sa každý rok toto číslo zvyšuje. Preto máte všetky možnosti vybrať si presne ten druh čerešne, ktorá bude vo vašom regióne dobre rásť, pričom zohľadní všetky jeho klimatické a pôdne vlastnosti.

Čítajte Viac

Každý záhradník sa snaží zasadiť do svojej záhrady len tie najlepšie odrody záhradných stromov, aby si mohli vychutnať bohaté a chutné plodiny. Chuť a farba všetkých preferencií sú však odlišné. Preto, aby sme rozšírili svoje vedomosti o čerešniach, zoznámime vás s vynikajúcou rozmanitosťou tohto záhradného stromu - „Býčie srdce“.

Čítajte Viac

Zrenie čerešňových plodov sa zvyčajne vyskytuje v druhej polovici júna. Vzhľadom na krátku trvanlivosť týchto plodov, v neskorších mesiacoch nie je možné jesť jeho chutné ovocie. V tomto prípade poteší všetky odrody "Regina", ktoré patria k neskorším dozrievajúcim odrodám. Odhalíme všetky tajomstvá tejto nádhernej odrody a zoznámime sa s pravidlami jej výsadby.

Čítajte Viac

Medzi mnohými odrodami čerešne "Bryansk Pink" zaujíma osobitné miesto. Táto odroda sa objavila nie je tak dávno v štátnom registri Ruska, ale vďaka chuti ovocia a ich vzhľad, sa nachádza na mnohých miestach amatérskych záhradkárov dnes. Radi vám povieme viac o jeho vlastnostiach a spôsobe, ako zasadiť a starať sa o strom.

Čítajte Viac

Táto odroda čerešní je veľmi podobná svojej materskej - čerešňa "Pink Bryansk", ale stále existuje veľa rozdielov. A ak sa rozhodnete zasadiť čerešňu na svoj pozemok, je veľmi dôležité poznať všetky podrobnosti o plodoch, stromoch, výhonkoch, výhodách a nevýhodách odrody. Preto podrobne zvážte odrodu "Revna" a dozviete sa o vlastnostiach výsadby jej sadeníc a starostlivosti o stromy.

Čítajte Viac

Čerešne sa nemôžu pochváliť veľkou veľkosťou svojho ovocia, ako jeho ostatné kamenné ovocie. Existujú však medzi sladkými odrodami také odrody, ktoré sú v vnútrodruhovom porovnaní takmer obri. Medzi nimi stojí za zmienku aj odroda „Krupnoplodnaya“, ktorej názov hovorí samo za seba.

Čítajte Viac