Zalievanie

Existuje niekoľko dôvodov, prečo záhradníci nie sú ochotní alebo schopní kúpiť hotové zavlažovacie systémy pre zeleninové záhrady a skleníky. V takýchto prípadoch sa zavlažovanie uskutočňuje ručne z prostriedkov, ktoré má každý letný rezident. Koniec koncov, na vašich stránkach môžete nájsť dostatok položiek a dielov pre to.

Čítajte Viac

Akékoľvek dacha pozemku, kde ovocie, zelenina a ďalšie rastliny rastú, je potrebné zavlažovanie. V našom článku popíšeme, ako zvoliť postrekovače na zavlažovanie v záhrade, popíšeme hlavné typy týchto zariadení. Všeobecný opis a účel zariadení V závislosti od zavlažovania, ktoré miesto a zariadenie sa musí vykonať, je dôležité zvoliť správny postrekovač.

Čítajte Viac

S cieľom získať bohatú úrodu a zároveň nevykonávať na mieste 24 hodín denne, zalievanie rastlín, boli vytvorené špeciálne zavlažovacie systémy pre záhradu. Veľmi populárny medzi nimi je odkvapový dizajn. V našom článku, pomocou príkladu konštrukcie „Drop“, popíšeme, čo je táto konštrukcia a prečo je potrebná.

Čítajte Viac

Mnohí majitelia trávia obrovské množstvo času na zavlažovanie rastlín, zatiaľ čo míňajú viac vody ako rastliny potrebujú. Obzvlášť problematické vyrábať pravidelné napájanie vzdialené od domácich pozemkov a polí. Na tieto účely bol vytvorený špeciálny časovač zavlažovania, o ktorom budeme diskutovať v tomto článku.

Čítajte Viac

S príchodom teplých jarných dní, záhradníci začať aktívne obdobie výsadby a zalievanie, rovnako ako príprava a kontrola všetkých potrebných zariadení. Pre niektorých záhradkárov, samotná spomienka na to, ako ťažké je rozpojiť zavlažovaciu hadicu, spôsobuje paniku. Na vyriešenie tohto problému pomôže navijak na zavlažovaciu hadicu.

Čítajte Viac