Jahody

Príprava pôdy na výsadbu jahôd Jahody rastúce na jednom mieste niekoľko rokov v rade. Príprava pôdy si vyžaduje osobitnú pozornosť, pretože výťažok bobúľ závisí od predbežnej správnej prípravy. Najprv musíte vybrať lokalitu. Mala by byť plochá, s dobrým slnečným svetlom. Skutočne, vzhľadom na nedostatok dostatočného slnečného svetla, bude zlá úroda jahôd.

Čítajte Viac

Dobré jahody! S potešením ju každý konzumuje, deti aj dospelí. Takéto chutné, také sladké bobule, niekedy s miernou kyslosťou, sú okrem svojej očarujúcej chuti tiež mimoriadne užitočné - obsahujú veľa vitamínov a minerálov, železa, draslíka, medi, horčíka, mangánu. Citrón je v obsahu vitamínu C horší.

Čítajte Viac

Profesionálni záhradníci každý rok usilujú o diverzifikáciu svojich rastlín, ktoré "žijú" na svojich pozemkoch. Preto títo ľudia neustále hľadajú novšie odrody rôznych plodín, ktoré by boli schopné dať veľmi dobrú úrodu, a navyše vynikajúce ovocie. Pokiaľ ide o jahody, najvýznamnejším zástupcom tejto bobule je odroda "Gigantella".

Čítajte Viac

Dnes je ťažké nájsť osobu, ktorá by v jeho živote neskúsila jahody. Druhým názvom tejto pochúťky sú záhradné jahody. Bez ohľadu na to, aké ťažké je pestovať tento alebo tento druh bobúľ, ľudia každý rok buď transplantujú existujúce kríky, alebo púšťajú nové stromčeky. Najobľúbenejšie sú tieto odrody, ktorých plody dosahujú veľké veľkosti a majú skvelú chuť.

Čítajte Viac

Jahoda je jedným z najobľúbenejších pochúťok detí i dospelých. Vzhľad týchto červených bobúľ symbolizuje začiatok leta, dovoleniek a dovoleniek. Napriek tomu, že v niektorých obchodoch je možné tento produkt zakúpiť kedykoľvek v priebehu roka, väčšina ľudí chápe, že to nie je jahoda, ale výsledok práce chemického priemyslu.

Čítajte Viac

V tomto článku budeme uvažovať o výsadbe jahôd pod krycím materiálom, poukážeme na pozitívne a negatívne stránky tejto metódy, povieme vám, ako to urobiť a koľko to bude stáť. Učíme sa ako zvýšiť produktivitu pri použití krycieho materiálu. Viete? Jahoda je populárny názov pre rastliny a zelené jahody.

Čítajte Viac

Jahody sú užitočné a sladké bobule, ktorá je tak miloval deti a dospelých. Ak chcete vychutnať jeho chuť, už nie je potrebné hrebeň lesov pri hľadaní skryté radosti, pretože jahody môžu byť pestované doma. Najobľúbenejší typ jahody je remontant bezusaya, z ktorých najlepšie odrody majú obrovskú škálu užitočných vlastností.

Čítajte Viac

Ak si myslíte, že je potrebné chrániť len živé objekty, potom to tak nie je. My všetci milujeme tento berry - jahody, ale aby sa dosiahol náš stôl bezpečný a zdravý, musíte chrániť jahody pred škodcami. S tým vám pomôžeme na to prísť. Ako sa vysporiadať s roztočom jahôd Jedným z najnebezpečnejších škodcov jahôd je jahodový roztoč.

Čítajte Viac

Každý záhradník chce získať chutné, veľké a šťavnaté jahody v sezóne. A je čas postarať sa o budúcu úrodu bezprostredne po zbere. Starostlivosť o voňavé bobule je dlhý proces, takmer po celý rok, ale po cítení starostlivosti o záhradníka, jahody nie stint odmenu ho veľkorysú úrodu.

Čítajte Viac

Každý pozná červené, sladké, šťavnaté bobule nazývané jahody. Na získanie dobrej úrody musí poskytovať kvalitnú starostlivosť nielen počas aktívneho vegetačného obdobia, ale aj počas kvitnutia. Starostlivosť o jahody je správne zavlažovanie, kŕmenie, čistenie burín, nadmerné fúzy a obohacovanie pôdy okolo kríkov.

Čítajte Viac

Každý, kto má svoj vlastný pozemok, ho často považuje za správne rozhodnutie pestovať na ňom jahody. Šťavnaté červené bobule sú rovnako milované tak deťmi, ako aj dospelými, a „ruská veľkosť“ je považovaná za najobľúbenejšiu odrodu jahod v domácich pestovateľoch rastlín, ktorá je veľkým plodom jahôd.

Čítajte Viac

Jahody sú pravdepodobne jedným z najobľúbenejších a najobľúbenejších plodov záhradkárov. Mnohí ľudia by chceli získať odrodu s najvyššími vlastnosťami na svojom mieste: veľké bobule, vysoká odolnosť voči chorobám, nenáročná starostlivosť a dobré výnosy. Na jednej z týchto odrôd budeme hovoriť v tomto článku.

Čítajte Viac

Jahody alebo záhradné jahody sú voňavé a šťavnaté, sladké a milované všetkými mladými až starými. Je ťažké stretnúť sa s osobou, ktorá by nemala rada jahody v čerstvej forme alebo v dezertoch, a pre tých, ktorí pestujú plodiny v ich oblasti, chcú, aby bola vždy veľká a plodná. "Gigantella" V polovici sezóny odroda veľkých jahôd, ktoré sa objavili prostredníctvom úsilia holandských chovateľov.

Čítajte Viac

Jahoda "Marshal" je jednou z odrôd s veľkým ovocím. Mnohí záhradníci uprednostňujú takéto odrody na chov, pretože je možné zbierať oveľa viac a viac z jedného kríka, ako hrať s menšími plodmi na niekoľkých kríkoch. Príbeh o výbere odrôd jahôd "Marshal" Odroda "Marshal" - výsledok práce amerického chovateľa Marshall Yuell

Čítajte Viac

Jahoda je právom jedným z najobľúbenejších bobúľ. Má mnoho výhod: šťavnaté, chutné, voňavé, bohaté na vitamíny, mikro a makro prvky. Jahody podporujú imunitu (obzvlášť užitočné pre deti a starších ľudí). Malé množstvo kalórií robí túto bobuľu atraktívnou pre diétu.

Čítajte Viac

Jahody alebo jahody - skoré šťavnaté a voňavé bobule - milujú deti aj dospelí. Očakáva sa najmä príchod leta, a to najmä z dôvodu, že táto pochúťka je dosť plná. Okrem vynikajúcej chuti prináša jahoda aj veľké výhody pre ľudské telo - je zdrojom celého komplexu vitamínov, stopových prvkov a vlákniny.

Čítajte Viac

Jahodová odroda "Ázia" nie je nijako spojená s najväčším regiónom na svete. V roku 2005 bola stiahnutá v Taliansku. Odroda sa dobre pestovala na našich poliach a poľnohospodári ju milujú. Jahoda "Ázia" má obe nevýhody a výhody, av tomto článku nájdete popis odrody, rovnako ako agrotechnológie pestovania a základy jeho starostlivosti.

Čítajte Viac