Pre hostesku

Kyselina boritá je účinná látka vo forme bezfarebného kryštalického prášku. Je dobre rozpustený v akejkoľvek kvapaline. Tento liek sa často používa v tradičnej medicíne na použitie v rôznych patológiách orgánov videnia. Tento liek sa už dlho používa na dezinfekciu. Je však potrebné používať kyselinu boritú opatrne, pretože lekári identifikovali vonkajšie javy z účinkov tohto riešenia.

Čítajte Viac

Kyselina boritá (ortoboritá) sa používa pri liečbe akné ako antiseptika. Patrí k slabým kyselinám, nemá chuť a vôňu, je slabo rozpustný vo vode. Poznáme ho ako alkohol boritý - 70% roztok etanolu s obsahom kyseliny boritej 0,5 - 3%. Na liečbu akné a akné sa používa nielen alkoholový roztok, ale aj masť, ako aj rôzne „rozprávače“ - suspenzie, ktoré obsahujú nielen kyselinu boritú, ale aj iné lieky, ktoré ošetrujú pokožku.

Čítajte Viac

Žena v zaujímavej pozícii môže čeliť zdravotným problémom. Keďže nie je vôbec žiaduce, aby ste počas tehotenstva užívali lieky a užívali lieky, je dôležité sa čo najviac chrániť pred všetkými druhmi ochorení. Tento článok sa bude zaoberať liečbou otitídy tehotných žien s kyselinou boritou. Zdalo sa, že po desaťročia liek na zápal ušnice, prakticky neškodné, pretože sa používa pri liečbe otitídy u detí, ale nie je.

Čítajte Viac

Kyselina boritá v uchu sa používa v takmer každej rodine, ak má niekto z rodiny problémy s uchom. S cieľom vykonávať liečbu chorých uší v noci, je potrebné použiť turndochki - to sú bavlnené tampóny navlhčené boritým alkoholom. Je to veľmi pohodlný a bezpečný spôsob. Použitie kyseliny boritej v kyseline boritej je jednou z najbežnejších metód liečby ochorení uší.

Čítajte Viac

S výškou leta začína hloh, ker, svoje aktívne kvitnutie, pričom takmer všetky jeho časti sa používajú nielen v potrave, ale aj na lekárske účely. Sušené kvety, listy a bobule varené s čajom, používané pri príprave kompótov a odvarov. Často sa používa na kozmetické účely, napríklad ako pleťové mlieko.

Čítajte Viac

Hawthorn je populárny medzi ľuďmi, ktorí sú vášniví o tradičnej medicíne. Hawthorn je skutočným zdrojom užitočných vitamínov, ktoré sú nevyhnutné pre vašu krásu a zdravie. Hawthorn je nádherné bobule, ktoré tiež chutia dobre. Dospelí aj deti ju konzumujú s radosťou. Hawthorn môže byť prispôsobený ako vo svojej vlastnej krajine, a bude aktívne niesť ovocie, a vo voľnej prírode.

Čítajte Viac

Zimné cesnak je rozmarná plodina, pokiaľ ide o skladovanie, najmä doma. Aké spôsoby, ako sa jej darí ženám v domácnosti pred novým rokom? Ako pripraviť cesnakové cibule na dlhodobé skladovanie a aké podmienky sú potrebné pre zimný cesnak, aby zostali čerstvé a nie suché?

Čítajte Viac

Za najlepší spôsob sa považuje udržiavanie cesnaku v pivnici. Ak je pivnica dobre pripravená, nič nebráni cesnaku, aby tam ležal až do jari, a niekedy až do novej úrody. Problémy môžu nastať v dôsledku nekonzistentnosti v akýchkoľvek dôležitých skladovacích podmienkach. Zahradník má však všetky prostriedky a metódy, pomocou ktorých môžete vytvoriť ideálne podmienky na skladovanie cesnaku.

Čítajte Viac

Moderné ženy v domácnosti prišli s miliónom spôsobov skladovania zeleniny na zimu. Napríklad cesnak sa skladuje v nádobách, v škatuliach av šnúrkach, ale mrazený cesnak má najdlhšiu životnosť. Je dobre udržiavaná v obvyklej mraziacej časti chladničky a nezaberá tam veľa miesta. Môžem zmraziť cesnak na zimu v mrazničke?

Čítajte Viac

Jeseň bola úrodná a dávala bohatú úrodu hrušiek? Potrebné prípravky vo forme sušeného ovocia z hrušiek a sušeného ovocia už boli vyrobené, ale je tu ešte veľa ovocia? Je možné uchovávať čerstvé ovocie doma? Čo a ako skladovať hrušky? Ako dlho? A bude v nich niečo užitočné?

Čítajte Viac

Jeseň je čas zberu. Všetci letečtí obyvatelia sa zaujímajú o to, ako čo najdlhšie ušetriť výsledky svojich jarných a letných prác. Je obzvlášť ťažké udržať takéto chutné a šťavnaté, ale veľmi nezdravé ovocie ako hrušky. Hrušky sú síce uskladnené oveľa horšie ako jablká, ale napriek tomu je možné ich zachovať na zimnú spotrebu.

Čítajte Viac