Plamienok

Ak chcete ozdobiť predmestskej oblasti s peknými kvetmi, ktoré majú dlhú dobu kvitnutia a môžu byť zviazané, voľba môže byť zastavená na plamienku. Ako pestovať plamienok, opisujeme nižšie. Výber miesta na výsadbu Kvetina Clematis, keď sa vysadia v otvorenom teréne, vyžaduje správnu voľbu miesta, pretože v inom prípade bude pre nich ťažké dosiahnuť jasné kvitnutie.

Čítajte Viac

Len v Antarktíde ešte nie je plamienok z rodiny ranunculus. Ale výsadba klematis v mojej záhrade, takže kvitnúce, príjemne vyzerajúce rastlina rastie zo semien, to je docela schopný aj začiatok kvetinárstva. Na začiatok si budete musieť vybrať medzi trávnatými, polosuchými a krovitými druhmi plamienkov, z ktorých väčšina patrí do skupiny viniča.

Čítajte Viac

Krajinári často používajú lezecké rastliny na výzdobu záhrady a rôznych nádvorí. Majú vysoké dekoratívne vlastnosti a sú schopné výrazne oživiť a vyzdobiť miestnu oblasť. Viete? Divoké hrozno, ktoré je vo svojej starostlivosti úplne nenáročné, dokáže na všetkých vertikálnych plochách vytvárať husté húštiny.

Čítajte Viac