Hruškový sad

Počuli ste už o Chizhovskej hruške? A možno ste si užili jeho šťavnatú chuť a máte chuť vysadiť taký strom vo vašom dome? V našom článku zvážime všetko, čo je na to potrebné. Popis ovocia (výhody, nevýhody) Chizhovskaya hruško-hybrid, chovaný ruskými chovateľmi, ktorý bol získaný krížením dvoch dobrých odrôd.

Čítajte Viac

Hruška Lada Každý sa teší na jar, leto, aby si užil nielen teplo a pekné dni, ale aj hostinu o daroch prírody. Samozrejme, každý chce rýchlo ochutnať obľúbený druh ovocia a profesionálnych záhradníkov a amatérski záhradníci majú sklon k skorej úrode. Bolo to s takým účelom, že odroda Lada hrušky sa objavila nie tak dávno.

Čítajte Viac

Dnes sa vďaka aktívnemu rozvoju chovu objavuje mnoho nových zástupcov poľnohospodárskych plodín. Pre ich vytvorenie používajte skôr odvodené odrody. Nové odrody zlepšujú chuť, zlepšujú odolnosť voči rôznym chorobám. Jednou z týchto základných odrôd je hruška "Bergamot".

Čítajte Viac

Moderný človek, ktorý sa stará o svoje zdravie, by mal byť selektívny vo výžive. Hrušky musia byť zahrnuté do vašej stravy kvôli prítomnosti mnohých užitočných stopových prvkov v buničine a koži týchto plodov. Existuje mnoho druhov tejto ovocnej rastliny, ale jeden z najvýznamnejších predstaviteľov je stále Talgar Beauty odrody.

Čítajte Viac

S nástupom leta majú ľudia nielen dobrú náladu, ale aj možnosť konzumovať čerstvé ovocie a zeleninu. Ak máte vlastnú záhradu alebo dachu, potom je tu príležitosť pestovať si to isté ovocie a zeleninu sami. Dnes môžete pestovať čokoľvek: od jabĺk a hrušiek až po pomaranče.

Čítajte Viac

Dnes, každý, kto chce vytvoriť vlastnú záhradu, nevyžaduje špeciálne znalosti a zručnosti. Koniec koncov, s náležitou starostlivosťou, takmer všetci zástupcovia záhradných plodín produkujú dobrú a stabilnú plodinu. V našich klimatických podmienkach môže rásť veľa druhov ovocných stromov. Aj taký "severný" zástupca ako hruška Ussuri dokáže zakoreniť v našich záhradách.

Čítajte Viac

Je známe, že správna výživa je súčasťou "základu" ľudského zdravia. Neoddeliteľnou súčasťou zdravého životného štýlu je konzumácia ovocia a zeleniny. Je to z týchto potravín, ktoré osoba dostáva látky známe ako vitamíny. Leto je najpriaznivejším obdobím pre kvitnutie a dozrievanie plodov rôznych stromov a kríkov.

Čítajte Viac

Málo ľudí nie je šťastných z leta, slnka, čerstvého ovocia a zeleniny. Koniec koncov, od detstva bolo každému z nás povedané, že plody poľnohospodárstva sú pre naše telo mimoriadne užitočné. Každé ovocie alebo zelenina obsahuje vlastný súbor vitamínov a minerálov. Preto, pre úplné uzdravenie tela po zimnom zime a avitaminóze, musíte tieto výrobky uviesť do vašej stravy.

Čítajte Viac

Každá osoba, ktorá má záhradníctvo, sa snaží zvýšiť počet plodín, ktoré „žijú“ na jeho zemi. Záujem o ovocné stromy tak neustále rastie. Takmer na každom mieste pestujú rôzne odrody jabloní, sliviek, hrušiek, čerešní a iných plodov ovocia a bobuľovín.

Čítajte Viac