Zelenina

Cuketa je cenný diétny výrobok s bohatým vitamínovým setom a výbornou chuťou. Bude to nevyhnutné vo vašej strave, ak dávate prednosť zdravým a zdravým rastlinným potravinám. Je pravda, že veľa čerstvej cukety možno jesť len v letnej sezóne, a aby si vychutnať chuť zeleniny po celý rok, veľa ženy v domácnosti uchýliť k prípravám: konzervovaná zelenina a šaláty, marinády a dokonca cuketa džemy.

Čítajte Viac

Nedostatok prírodných vitamínov akútne ovplyvňuje ľudské telo v zimnom období. Nedostatok slnka, čerstvej zeleniny a ovocia vedie k oslabeniu imunitného systému, nedostatku vitamínov a zvýšenému riziku nákazy ochoreniami ARVI. Moderné technológie však umožňujú aj v chladnom období získať dostatočný počet užitočných prvkov - napríklad zo sušeného ovocia.

Čítajte Viac

Napriek tomu, že tuňák je jedným z najbližších príbuzných zvyčajných tuňákov a reďkoviek, len málo ľudí ho pestuje vo svojich záhradách, dokonca ani nevie o veľkých výhodách, ktoré môže priniesť do tela. Ponúkame možnosť zoznámiť sa so všetkými vlastnosťami tohto koreňa a možnosťami jeho použitia v rôznych sférach života.

Čítajte Viac

Ak máte radi konzervované potraviny, pravdepodobne ste čelili problému výberu jar, ktorá sa má otvoriť dnes, čo by ste chceli viac - uhorky alebo paradajky, ktoré zeleninu lepšie kombinujú so zemiakmi (obilniny, cestoviny atď.). Ak chcete odstrániť, môžete si pripraviť tanier, pomocou rôznorodé sady zeleniny podľa priania.

Čítajte Viac

Čerstvý džús je skvelý začiatok dňa. Aspoň to je všeobecne akceptovaný názor. Tieto nápoje sú naozaj svetlé, chutné, zdravé, príjemné na chuť - radi ich zaradíme do vašej stravy a my to považujeme za správnu voľbu. Veda však nezostáva stáť a nedávne štúdie tvrdia, že všetko nie je také jednoduché.

Čítajte Viac