Kapusta

Čínska kapusta pak-choi je zelenina, ktorá sa podobá špenátu vzhľadu a rukolou v chuti. Ale nemýľte si ich. Tento produkt je úžasný, pretože sa používa v medicíne, varení a dokonca aj v dizajne krajiny. Pozrime sa, čo je to pak choi. Kultúra Popis Táto kultúra bola dlho populárna v Číne, Kórei a Japonsku.

Čítajte Viac

Červená kapusta sa veľmi často používa pri príprave čerstvých šalátov, pretože má jasnú farbu a výraznú chuť. V profesionálnej kuchyni takáto zelenina pomáha dať svojmu varenému ryžu zvláštny odtieň. Pokiaľ ide o prípravky na zimu červenej kapusty, je dobre zavedený v jednoduchých skladovacích metódach.

Čítajte Viac

Zachytávanie úrody na zimu je dobrým spôsobom, ako zásobiť vitamíny pred chladným obdobím.Tradične, jedna z najbežnejších možností je nakladať a nakladaná kapusta, a ak je dosť veľa je známe o prvej, potom mnohí majitelia druhej môže len hádať: všetko sa zdá byť veľmi jednoduché a zrozumiteľné.

Čítajte Viac

Kapusta je nielen celkom chutná, ale aj užitočná zelenina. V teplej sezóne, keď sa na pultoch objaví mladá kapusta, všetci sa ponáhľajú urobiť chutný a zdravý šalát, avšak bližšie k zime sa mnohí snažia variť doma nakladanú verziu s rôznymi doplnkami. V tomto článku uvádzame niekoľko receptov na kapustu s octom, diskutovať o procese varenia nielen chutné, ale aj užitočný produkt, ktorý mnohí používajú v diétach na chudnutie.

Čítajte Viac

Existuje mnoho receptov na kyslú kapustu, ktoré sú populárne v rôznych krajinách sveta, a tajné prísady a jemnosť varenia tohto pokrmu sú odovzdávané z generácie na generáciu. V tomto článku sa pozrieme na jeden z najchutnejších receptov gruzínskeho kysnutého kapusty, ktoré sú vo zvýšenej miere pripravované ženami v domácnosti ako prípravky na zimu alebo na okamžitú konzumáciu.

Čítajte Viac

Tradičné recepty kyslej kapusty, mnohé ženy v domácnosti často upravujú podľa chuti, pridávajú rôzne koreniny, ovocie a bobule. Jednou z týchto vynikajúcich inovácií je kapusta-brusnicový tandem. Ak chcete, aby predjedlo perfektné, musíte poznať tajomstvo varenia. O tomto pokračujeme v rozhovore. Ktorá kapusta je lepšie vziať Z rôznych odrôd bielej kapusty, skúsený hosteska môže ľahko vybrať ten, ktorý je vhodnejší pre kyslé alebo solenie.

Čítajte Viac