Ukončite inváziu! Karbofos z švábov, návod na použitie

Zvyčajne sa šváby objavujú v zlých hygienických podmienkach a podmienkach vysokej vlhkosti. Staré domy, ktoré potrebujú opravu, sú často vystavené ich invázii.

Ak sa potrubia v pivniciach neustále tečú, a aspoň v niekoľkých bytoch je neporiadok a tam je niečo, z čoho profitovať, švábi sa tu usadí už dlho.

Nočný hmyz bude pravidelne opustiť odľahlé miesta v noci a zjesť zvyšky. Dokonca aj malé množstvo stačí na dlhé a nepríjemné okolie s parazitmi.

V boji proti otravným "susedom" pomôže Malathion pred švábmi. Zvážte tento nástroj podrobnejšie.

Výhody a nevýhody

Ak sa chcete zbaviť hmyzu, musíte vyčistiť byt, rozobrať každý roh bytu alebo domu a kúpiť prostriedky na boj proti švábom. Jedným z nich je Malathion. Nástroj sa používa nielen bojovať proti švábom, S ním odstráňte mravce, postele chyby.

Karbofos známych záhradkárov a záhradkárov. Pomáha bojovať proti škodcom. Možno ho kúpiť v dvoch formách: nahnedlá olejovitá kvapalina alebo prášok, Účinné látky v chemickom zložení paralyzujú hmyz a vedú k smrti.

dôležitéMalathion a Malathion sú rovnaké insekticídy. Malathion - účinná látka v prípravku. Preto sa niekedy agentovi povie inak. Záleží na výrobcovi. Ale účinky liekov sa nelíšia.

Jednou z výhod karbofosov z švábov je to je schopný zničiť nielen dospelých jedincov, ale aj parazitov v počiatočnom štádiu vývoja, Chemikália je odolná voči extrémnym teplotám a priamemu slnečnému žiareniu.

Droga pôsobí rýchlo a efektívne, Ale z mínusov - ostrý a mimoriadne nepríjemný zápach, ktorý sa bude musieť veľmi dlho zbaviť.

Fondy bezpečnosti

Prvý prototyp Malathionu bola otvorená v XIX storočí, Ukázalo sa však, že je jedovatý, čo predstavuje nebezpečenstvo pre ľudí. Syntéza zlúčenín pokračovala v laboratóriách Sovietskeho zväzu, Anglicka, Nemecka a Spojených štátov. Americká spoločnosť Cyanamid Company bola prvou spoločnosťou, ktorej sa dnes podarilo vyrobiť populárny liek.

Relatívne nízka toxicita umožňuje použitie doma. Pri správnom zaobchádzaní výrobok nepoškodzuje osoby ani domáce zvieratá. Pred použitím lieku by mal pripraviť byt.

 1. Dôkladné čistenie.
 2. Nepotrebné hromady novín, ktoré vrhajú byt, odhodia.
 3. Osobné veci balené vo vreciach..
 4. Skrývanie jedla a jedla. Je lepšie, keď ich na chvíľu vezmeme z domu..
 5. Domáce zvieratá z domu.
 6. Ak má byt akvárium, je pevne uzavretý a zariadenia na filtráciu vzduchu sú odpojené..
dôležité: Šváby sú uznávané všežravé. Oni dokonca jedia papier. Preto sa často vyskytujú medzi knihami, v hromadách novín a časopisov.

Karbofos proti švábom: návod na použitie

Bezpečnosť lieku je relatívna. Manipulujte opatrne., Toto je insekticíd. Pri práci s drogou používajte osobné ochranné prostriedky.

Oblečenie by malo byť čo najviac uzavreté, aby sa zabránilo kontaktu s pokožkou. Odporúča sa používať oblečenie, ktoré by po spracovaní nevadilo.

Odporúča sa používať aj ochranné okuliare., To pomôže zabrániť otrave alebo alergiám. Na boj proti švábom používajte sprej. S jeho pomocou liečiť odľahlé miesta v miestnosti, Po ošetrení si umyte ruky mydlom a vodou. Po 4 hodinách je byt vetraný.kým zápach nezmizne.

dôležitéŠváby sa vyznačujú svojou vitalitou. Môžu byť použité na chemikálie, ak sú im často vystavené.

Počas čistenia Je lepšie ignorovať priestor pod nábytkom alebo tam, kde sa zvieratá nedostanú, Faktom je, že Malathion stráca svoje vlastnosti vplyvom mydlových roztokov.

Priemerná cena

Prostriedky vo forme prášku v obale stoja 60 gramov od 65 rubľov, Nákup tekutej chemikálie vo veľkých množstvách nedáva zmysel. Plastová nádoba s objemom 5 litrov od 4,5 tisíc rubľov, V takomto rozsahu zariadenie zvyčajne získava disinekčné podniky. Na objednanie správneho množstva lieku sa môžete obrátiť na službu kontroly hmyzu.

Malathion je mocný liek. Úspešne sa používa v boji proti plošticiam. A ako viete, paraziti s saním krvi sú veľmi odolní voči rôznym chemikáliám a môže byť ťažké ich dostať von. Ak ich Karbofos odstráni, vyrovnajte sa aj s švábmi. Ale ak nechcete, aby z domu po šváboch vyšla drsná aróma, je lepšie uprednostniť benígnejšie insekticídy.

Použitie karbofosu je odôvodnené v priemyselných priestoroch. Ale pre liečbu obytných priestorov, to nie je najvhodnejšia možnosť.

Ponúkame tiež, aby sme sa zoznámili s inými prostriedkami švábov: Dohloks, Hangman, Regent, Raptor, Fas, Globol, Forsyth, Masha, Geth, Boj, Kukaracha, Raid, Clean House.

Užitočné materiály

Prečítajte si ďalšie články o šváboch:

 • Ak chcete úspešne bojovať proti týmto parazitom, musíte vedieť, odkiaľ pochádzajú z bytu, čo jedia? Aký je ich životný cyklus a ako sa množia?
 • Najbežnejšie typy nás: červená a čierna. Ako sa líšia a čo robiť, ak ste vo svojom byte videli bieleho švába?
 • Zaujímavé fakty: aké prezývky prišli s týmto hmyzom; Vedeli ste, že existujú lietajúce osoby; niektoré mýty o tom, kam šla baleen a čo to znamená?
 • Môžu šváby spôsobiť fyzickému poškodeniu osoby, napríklad uhryznúť alebo plaziť sa do ucha a nosa?
 • Podrobný článok o tom, ako sa ich zbaviť, najúčinnejšie spôsoby boja a prevencie.
 • Teraz na trhu existuje mnoho nástrojov proti týmto parazitom. Preto sme napísali článok o tom, ako si vybrať liek, ktorý vám vyhovuje, opísal najlepšie produkty pre dnešok a zaradil výrobcov liekov proti hmyzu.
 • A samozrejme sme nemohli ignorovať všetky druhy populárnych metód, najmä najobľúbenejšie je kyselina boritá.
 • No, ak sa nedokážete vyrovnať s nezvanými hosťami, odporúčame, aby ste sa obrátili na profesionálov. Vlastnia moderné technológie boja a raz a navždy vás zachránia pred nešťastím.
 • Zistite, či elektronická jazda pomáha?
 • Prostriedky dobre osvedčené proti týmto parazitom: prášky a prachy, pastelky a ceruzky, pasce, gély, aerosóly.