Vegetatívna reprodukcia

Dnes hovoríme o pestovaní plamienku na Sibíri. Mnohí kvetinári poznajú túto rastlinu, ale mnohí veria, že ker miluje výnimočne teplé podnebie a jednoducho nerastie v severných zemepisných šírkach. Dokážeme opak, vyberieme najvhodnejšiu odrodu a povieme vám o pravidlách starostlivosti. Odrody Clematis pre Sibír Prírodné odrody plamienkov sú nevhodné na pestovanie na Sibíri, takže odrody, ktoré odolajú extrémnym teplotám a chladu, boli chované v ZSSR.

Čítajte Viac

Záhradná kvetina Imperial Grouse je očarujúca vytrvalá rastlina, takže sa bližšie pozrieme na jej výsadbu, starostlivosť a reprodukciu. Hazel Grouse Imperial: opis Imperial Grouse - to nie je vôbec rozmarná rastlina, a ak sa o ňu postará včas a správne, potom s ňou nebudú žiadne problémy.

Čítajte Viac

Začiatok jari pre mnohých nie je spojený s dátumom v kalendári, ale s výskytom prvých kvetov, ako je narcis. Jasné farby jemných kvetov s veľkými tyčinkami po tmavých krajinách zimy s sčernalými kmeňmi stromov sa dotýkajú aj ľudí ľahostajných k farbám. Výber miesta pre narcis Na výsadbu narcisu je vhodné miesto chránené pred vetrom s dobrým osvetlením.

Čítajte Viac

Medzi všetkými izbovými rastlinami patria kaktusy medzi najviac vyberavých ľudí. Napriek tomu, že sa ich vzhľad nemusí zdať tak atraktívny ako exteriér ostatných zelených obyvateľov parapetu, mnohí záhradníci ich preferujú. Preto, ak chcete získať túto rastlinu doma, potom znalosť metód reprodukcie kaktusu bude veľmi užitočná.

Čítajte Viac