Výsadba hrušiek

Existuje pomerne málo odrôd hrušiek. Existujú elitné odrody, ktoré sú veľmi populárne, a tam sú osvedčené odrody, ktoré získali náležitý rešpekt zo strany záhradníkov. V druhom prípade si môžete byť vždy istý. Významným predstaviteľom tejto odrody je katedrálna hruška. Pear Cathedra, opis odrody Táto odroda bola vyšľachtená v roku 1990

Čítajte Viac

Jedným z najobľúbenejších a najžiadanejších odrôd hrušiek je "Moskovský". Tento nenáročný ovocný strom prináša pomerne veľké výnosy hrušiek a nevyžaduje osobitnú starostlivosť. Viete? Hruška "Moskovský" bola vyšľachtená voľným opelením sadeníc odrody "Kieffer". Bola to ona, ktorá sa stala najobľúbenejšou odrodou hrušiek v Moskovskej oblasti.

Čítajte Viac

V tomto článku sa zameriame na druh hrušky "Lyubimitsa Yakovleva". Nájdete tu všetky potrebné informácie, ktoré vám pomôžu zasadiť a pestovať tento ovocný strom. Hruška "Obľúbený Jakovlev", všeobecné informácie Pred výsadbou hrušky "Obľúbený Jakovlev" musíte prečítať krátky popis odrody a zoznámiť sa so zaujímavými historickými faktami.

Čítajte Viac