Ovocný

Exotické ovocie čoraz viac vstupuje do našich životov. Ak skôr sme boli spokojní s konzervované ovocie ("tropický kokteil", "ananás v našej šťave", atď), teraz v každom supermarkete môžete ľahko kúpiť čerstvé ovocie z druhého konca planéty. Oči rozptýlené - vitríny s tropickými lahôdkami štrajk s množstvom farieb, vôní, rôznych foriem.

Čítajte Viac

Sušienky sú veľmi populárne vo varení a dobré pre zdravie. Pri kúpe sušeného ovocia však nie je isté, či neexistujú konzervačné látky, pesticídy a iné chemikálie a nie sú lacné. V sezóne, cena čerstvých sliviek nie je tak vysoká, takže sme sa zistiť, ako si vybrať správny spôsob, ako suché a ako správne skladovať slivky doma.

Čítajte Viac

Banán sa nachádza na policiach po celý rok, zatiaľ čo je lacný, chutný a zdravý. Používa sa nielen na občerstvenie a ako prísada do dezertov, ale aj na kozmetické účely, o ktorých vie len málo ľudí. Pozrime sa bližšie na produkt. Kalorie a nutričná hodnota U športovcov sa banán považuje za kompletné občerstvenie a to všetko kvôli jeho zvýšenej nutričnej hodnote.

Čítajte Viac

Tí, ktorí majú to šťastie, že navštívia Thajsko aspoň raz vedia, ako rôznorodý výber najúžasnejších plodov, ktoré táto krajina predstavuje svojim obyvateľom. Aké sú exotické mená ako durian, jackfruit, dračí ovocie, maprao, shompu, guava, liči, longan, mangosteen, noi-na, rambutan, santol, sapodilla alebo tamarind!

Čítajte Viac