Liečba chorôb rastlín

Gloxínia je hľuzovitá rastlina s očarujúcimi lievikovitými kvetmi, zamatovými listami a trochu skráteným kmeňom, ktorý je členom rodiny Gesnerijevovcov. Vo svojom prírodnom prostredí sa nachádza v tropických dažďových lesoch Peru a Brazílie.Gloxínia je nenáročná, ale na to, aby rástla a normálne sa vyvíjala doma, bude musieť pestovateľ vyvinúť určité úsilie.

Čítajte Viac

Fungicídy sú látky, ktoré čiastočne potláčajú alebo ničia patogény rôznych rastlín. Existuje niekoľko klasifikácií tohto typu pesticídov v závislosti od účinku, chemických vlastností a spôsobu aplikácie. Ďalej ponúkame kompletný zoznam fungicídov prezentovaných vo forme zoznamu najobľúbenejších prípravkov pre rastliny s menami a opismi.

Čítajte Viac

Droga "Ordan" agrochemici odporúčajú chrániť hrozno, cibuľu, paradajky, uhorky, zemiaky a iné nočné rastliny proti hubovým chorobám. Mnohé nástroje spôsobujú návykové návyky aktívnych zložiek a nedokážu sa vyrovnať s neskorou plesňou, alteraniózou a peronosporou. Je to táto kvalita, ktorá odlišuje fungicíd "Ordan", ktorý neobsahuje žiadne látky, na ktoré by sa huby mohli prispôsobiť.

Čítajte Viac

Každý záhradník skôr alebo neskôr musí dobyť stromy a kríky z nenásytných škodcov a liečiť z chorôb. A každý má svoje vlastné metódy, ako sa s nimi vyrovnať, osvedčené skúsenosti. Na tieto účely je na trhu veľa liekov a teraz budeme hovoriť o jednom z nich nazvanom Previkur Energy.

Čítajte Viac