Top dressing

Úplný opis vlastností tohto zariadenia kombinuje mnohé protirečenia. V tejto rodine sú vysoké aj nízke kríky. Drevo a lianovidny typ. S chutným ovocím alebo dekoratívnymi procesmi. Je známych viac ako 200 druhov tejto rastliny. Dekoratívne zimolez: typy a odrody Dekoratívne zimolez často zahŕňa druhy s kučeravým tvarom kríka.

Čítajte Viac

Rebarbora je vytrvalá bylina patriaca k rodine pohánky, so silným rizómom a veľkými listami, umiestnenými na hrubých a dlhých stopkách. Stonky rastú až do dĺžky 80 cm a hrúbky až 4 cm, ich hmotnosť môže dosiahnuť až 1 kg. V tomto článku budeme hovoriť o pravidlách pestovania a zberu rebarbory.

Čítajte Viac

Levanduľa (lat. Lavandula) - zástupca rodu rastlín čeľade yasnotkovyh (Lamiaceae alebo Labiatae). Názov pochádza z gréčtiny. "Láva", čo znamená "umývanie", je spôsobené tým, že v starovekom Grécku bola do kúpeľov pridaná levanduľa. Botanici vylučujú asi 47 druhov tejto rastliny. Levanduľa je zo Stredozemného mora.

Čítajte Viac

Hnojivá, ako je napríklad draslík a humát sodný, sa už dlho stali populárnymi obväzmi. Sú ľahko ovládateľné, ale zároveň veľmi účinné. Humates - čo to je, pozrime sa lepšie na humáty a definujte, čo to je. Humáty sú veľkou skupinou liekov, sú vyrobené zo solí humínových kyselín, ktoré sú ľahko rozpustné.

Čítajte Viac

Dnes sú poličky poľnohospodárskych obchodov plné rôznych rastlinných potravín. Jedným z hlavných cieľov záhradkárov je však prínos a prirodzenosť pestovaných plodín. Ponuka, ktorú ponúkajú obchody, nie je v tomto ohľade vždy užitočná. Tam je vynikajúci, a čo je najdôležitejšie, lacný, alternatívne - žihľava hnojivo pre rastliny.

Čítajte Viac