Odrody rajčiakov

Začiatočníci záhradníci sa pravdepodobne zaujímajú o otázku, čo by sa malo vysádzať, aby sa dosiahla vynikajúca úroda. Tento článok je určený pre tých, ktorí chcú uspieť v pestovaní paradajok. Koniec koncov, existujú rôzne druhy paradajok, a všetky sú rôzne v chuti, farbe, veľkosti a ďalšie vlastnosti. Preto, ak si stanovíte cieľ získať chutné paradajky, potom tieto informácie sú pre vás.

Čítajte Viac

Každý záhradník chce robiť svoju obľúbenú vec - záhradu - nielen v lete, ale aj v zime. K tomu ľudia prišli s skleníky - chránené oblasti pôdy, kde môžete pestovať rôzne plodiny za každého počasia a teploty. Ak ste už postavili skleník a hľadáte odrody paradajok, ktoré by určite rastú na vašich stránkach, potom odpoveď je v tomto článku.

Čítajte Viac

Paradajky (alebo paradajky) môžu ozdobiť akýkoľvek stôl, pridaním do riadu šťavnatosť a sviežosť (veľké červené bobule sa používajú nielen pri príprave šalátov, ale aj pre rôzne studené predjedlá alebo kastroly). Ak chcete vybrať kvalitný produkt, ktorý dokonale vyhovuje vašim požiadavkám, musíte sa aspoň trochu orientovať v odrodách rastlín.

Čítajte Viac

Je ťažké vybrať si určitý druh paradajok medzi mnohými odrodami a druhmi všetkého druhu. Väčšina záhradkárov a záhradkárov uprednostňuje pestovanie rastlín na vlastných miestach, ktoré sú známe a odskúšané. A jeden z najpopulárnejších je Liana paradajky. Zvláštnosti odrody Lyana Je to skorá dozrievajúca a zároveň vysoko výnosná odroda.

Čítajte Viac

Mnoho záhradkárov, ktorí pestujú paradajky, sa zaujímajú o to, ako pestovať paradajky "Bull Heart" v otvorenom poli. Spolu s vami zvážime zvláštnosti pestovania tejto zaujímavej odrody. Viete? V polovici XVI storočia, paradajka prišla do Európy. Po dlhú dobu boli paradajky považované za nejedlé a dokonca jedovaté.

Čítajte Viac

Mnohí profesionálni záhradníci, a dokonca aj amatérski záhradníci, sa vždy snažia získať lepšiu úrodu, ktorá ich núti vykonávať niektoré experimenty s existujúcimi odrodami zeleniny, ovocia a bobúľ. V dnešnej dobe sa nám podarilo vyniesť veľa cenných plodín, vrátane paradajok ružového medu.

Čítajte Viac

V súčasnosti je paradajka bežným produktom na každom stole. Letné obyvatelia a záhradníci považujú za pravidlo pestovať túto zeleninu na svojich lôžkach. Vo svete existuje veľa druhov paradajok a každý z nich je jedinečný a chutný svojím vlastným spôsobom. Ale medzi všetkými týmito odrodami paradajok "De Barao" si zaslúži osobitnú pozornosť.

Čítajte Viac

Medzi všetkými odrodami paradajok na trhu dnes, záhradníci sa snažia vybrať tie, ktoré sú nenáročné, keď pestuje v otvorenom poli, nevyžadujú podväzok a pasynkovaniya. Všetky tieto výhody majú stupeň paradajok Oak. Paradajka Dubrava: opis odrody Tento typ paradajok má obmedzenú výšku stonky - neprekračuje výšku viac ako 70 cm.

Čítajte Viac

Paradajky sú vždy dobrým riešením pre záhradkárov. Je veľmi jednoduché ich pestovať na svojom pozemku a je z nich veľa výhod. Okrem svojej nutričnej hodnoty, paradajky sú bohaté na vitamíny a živiny, a môžu ozdobiť akékoľvek jedlo. Aby sme si mohli vychutnať túto nádhernú zeleninu, chovatelia priniesli veľa skorých odrôd a medzi nimi sú rôzne druhy paradajok Shuttle, ktoré sa čoraz viac nachádzajú v lôžkach.

Čítajte Viac

Záhradníci a záhradníci sú veľmi nároční na svoju úrodu a často s nimi nie sú spokojní. Dokonca aj skúsení odborníci nie sú vždy schopní spojiť dobrú chuť ovocia s veľkou plodinou. Toto sa v plnej miere vzťahuje na paradajky. Mnohé paradajky chutia skvele, keď sa používajú čerstvé, ale absolútne nie sú vhodné na konzerváciu a naopak.

Čítajte Viac

Odrody paradajok "Kate" sa dokonale osvedčili medzi ranými odrodami paradajok. Vďaka pozitívnym vlastnostiam, ako je odolnosť voči chorobám a nepriaznivým poveternostným podmienkam, získala odroda paradajok „Katya“ uznanie miliónov letných obyvateľov. Dokonca aj začínajúci záhradníci môžu zasadiť takéto paradajky, pretože nevyžadujú žiadnu osobitnú starostlivosť.

Čítajte Viac

Odroda paradajky „Raspberry Giant“ je známa svojou chuťou a veľkosťou. Svoju zaujímavú farbu, chuť a výťažok dobýva záhradkárov. V tomto článku budeme vysvetľovať, ako pestovať paradajka "Raspberry Giant", opis odrody a funkcie starostlivosti. "Raspberry Giant": opis a vlastnosti odrody Tomato "Raspberry Giant" je determinantná odroda, ktorej kultivácia nevyžaduje kontrolu rastu, preto nebude potrebné štiepiť rastové body.

Čítajte Viac

Chuť, vzhľad a produktivita stredne skorých odrôd paradajok "Mikado Pink" získala uspokojivé hodnotenie spotrebiteľov. Za dva roky existencie, tento druh pokladaný slávu európskych dizajnov a získal nevypovedané meno "cisársky". Pozrime sa na vlastnosti paradajok "Mikado ružová" v charakteristikách a starostlivosti.

Čítajte Viac

Každý záhradník by chcel mať paradajky na pozemku, ktorý by potešil chuť a výnos. Jedna z týchto odrôd je venovaná našej dnešnej revízii. Paradajka "Bobcat": popis a funkcie Pozrime sa, čo je táto odroda pozoruhodná a na čo by ste mali venovať pozornosť, keď sa pestuje. Opis puzdra Rastlina sa vzťahuje na priemernú veľkosť odrôd.

Čítajte Viac

Dnes existuje obrovské množstvo odrôd paradajok. Veľmi populárna je odroda "Red Guard", ktorá bude diskutovaná v tomto článku. Paradajka "Red Guard": história hybridného chovu V mnohých severných oblastiach, kde je letné obdobie dosť krátke, až donedávna existovali ťažkosti s pestovaním paradajok.

Čítajte Viac

Paradajka "Sugar Bison" sa výrazne líši od iných odrôd "príbuzných", a získala obzvlášť dobré recenzie od mnohých záhradkárov. A dnes sa dozviete popis a aplikáciu odrody, ako aj agrotechnológiu pestovania zeleniny v skleníkoch. História odstránenia paradajok "Sugar bizon" odrôd rajčiakov "Sugar Bison" choval domácich záhradkárov v Rusku prostredníctvom chovu.

Čítajte Viac