Cherry Orchard

Cherry Kharitonovskaya Cherry je jedinečné a zdravé ovocie. Existuje veľmi veľa odrôd čerešní, ale jeden z najobľúbenejších je Kharitonovskaya cherry. Ona bola chovaná krížením dvoch odrôd Diamond a Zhukovsky. Cheryonovskaya Cherry, pokiaľ ide o dozrievanie ovocia, sa vzťahuje na stredne zrelé stromy.

Čítajte Viac

Môžete vidieť rôzne druhy čerešní v záhradách alebo na letných chatách po celej krajine. Jedna časť z nich bola vytvorená prírodou a druhá laboratórnymi výberovými metódami. V tomto článku budeme hovoriť o tomto druhu čerešne ako "Čokoláda Girl", o vlastnostiach stromu a podmienky pre starostlivosť o neho. Rozmanitosť tejto čerešne je pomerne mladá, ale už sa jej podarilo získať srdcia profesionálnych záhradníkov a amatérskych záhradkárov.

Čítajte Viac

Letný čas je čas, keď všetko kvitne a vonia. A hlavná vec je, že si môžete vyskúšať čerstvé ovocie zeleniny a ovocia vašich stránok. Každý miluje vychutnať si dobroty svojej vlastnej záhrady. Dnes budeme hovoriť o rôznych Vladimirskaya cherry. Táto kultúra je medzi záhradkármi veľmi bežná.

Čítajte Viac