Odrody sladkej papriky

Ako pestovať papriky v skleníku? Táto otázka zaujíma veľa záhradkárov. Koniec koncov, skleníkový spôsob pestovania kultúry umožňuje získať skorú úrodu, ako keď sa pestuje na otvorenom priestranstve a naopak, keď sa plodina v otvorených podmienkach už skončila. Na získanie dobrých výnosov je potrebné dodržiavať niektoré agrotechnické pravidlá a najdôležitejšou vecou je, že toto by mala byť túžba samotného letného rezidenta robiť svoju obľúbenú prácu.

Čítajte Viac

Skutočnosť, že fázy mesiaca nejako ovplyvňujú celý život na planéte, je už dlho známa. To isté vysvetľuje popularitu lunárnych kalendárov pre záhradkárov a záhradkárov. Dnes budeme hovoriť o tom, ako správne zasiať korenie do sadeníc podľa lunárneho kalendára. Podmienky pre pestovanie papriky Organizovanie potrebnej teploty pre rozvoj sadeníc korenia v obytnom prostredí nie je tak jednoduché, ako sa na prvý pohľad môže zdať.

Čítajte Viac

Je nepravdepodobné, že bude existovať súkromný pozemok, na ktorom by sa takáto kultúra ako sladká paprika pestovala. Hybridné hybridné korenie Gipsey F1 je veľmi obľúbené vďaka svojej odolnosti voči chorobám a dobrej prezentácii. Charakteristika odrody Gypsy F1 Cigánske plody majú relatívne malú veľkosť (hmotnosť 100-200 g), patria k maďarskému typu (kónické), majú mäsité steny.

Čítajte Viac