Korenie

Horká paprika s veľkým úspechom môže byť pestovaná nielen v záhrade, ale aj doma, v kvetináčoch. Výsledkom je výborné korenie a krásna okrasná rastlina. V súčasnej dobe existuje mnoho druhov vnútorných odrôd na predaj, ale budeme uvažovať o najchutnejšie a krásne odrody feferónky na pestovanie na parapete.

Čítajte Viac

Od februára začína korenie maratón: nasiaknuť semená, sadiť sadenice a vyživovať ich ako malé dieťa, zasadiť ich do zeme, chrániť ich pred chladom, nájsť vhodné okolie, pritenit, vodu, hnojiť, vyhnať šialenstvo a podobne. A teraz, konečne, žatva, ale to, čo je hojné! Ako teraz s týmto bohatstvom disponovať všetkým užitočným, čo je obsiahnuté v koreni, dosť pre všetkých a na dlhú dobu?

Čítajte Viac

Zelený bulharský korenie (nezrelé korenie) je plodom jednoročnej bylinnej rastliny čeľade Solanaceae. Je široko distribuovaná a pestovaná na Ukrajine, v Rusku, v Taliansku, Rumunsku, Bulharsku, Grécku. Dnes je populárna zelenina, o ktorej takmer každý vie. V tomto článku budeme hovoriť o nutričnej hodnote a kalorickom obsahu zeleného korenia, ako aj o jeho výhodách a poškodení tela.

Čítajte Viac

Leto je úžasný čas, keď čerstvá zelenina dozrie, naplnená výhodami, chuťou a rampage rôznych farieb. Voňavé, farebné papriky: červená, zelená, oranžová, žltá a dokonca fialová rozosiela menu a robí pokrmy elegantnými, užitočnými, ktoré im dodávajú špecifickú chuť a estetický vzhľad.

Čítajte Viac

Každý región sa vyznačuje vlastnými špecifickými klimatickými podmienkami na dozrievanie zeleniny. Nie je to tak dávno, čo bolo takmer nemožné si predstaviť, že by sa v Uralu stalo teplomilným bulharským korením. Ale s rozvojom poľnohospodárskych technológií a odrôd sa toto stalo realitou. Ak však chcete získať dobrú úrodu korenia, je potrebné začať prípravu na jej výsadbu od zimy.

Čítajte Viac

Každý národ má svoje časovo overené konzervy. Napríklad nakladané papriky alebo paprika. Všetky tieto recepty sa líšia podľa pomeru výrobkov, ako aj korenia a korenia. Výnimkou sú arménska kuchyňa, ktorej jedlá sa vyznačujú korenistosťou a pikantnou chuťou.

Čítajte Viac

Dobre pripravená bulharská paprika nielenže ozdobí akýkoľvek stôl, ale aj právom si osvojí miesto čestu najchutnejších hitov. Je to jeho mnoho kuchárov považujú úrodný materiál na vytvorenie majstrovské diela jedál. Poďme teda zistiť, ako pripraviť túto zeleninu na zimu, rýchlo a chutne.

Čítajte Viac

Čili, korenisté alebo horké - je to všetko o tej istej zelenine, o koreni. Je dobré ako korenie a ako samostatné jedlo. A je to užitočné, takže sa nemôžete báť mierne dopriať si ostré. Čo je to dobrá zelenina a čo je lepšie variť s ňou - zistite ďalej. Stručne o prínose feferónky Výrobok má výraznú chuť vďaka prítomnosti kapsaicínu v alkaloide.

Čítajte Viac

Konzervovaná plnená paprika je jednou z najobľúbenejších a najobľúbenejších jedál v našej krajine v zime. V zime je však takmer nemožné získať čerstvé, kvalitné a chutné papriky. V tomto prípade je najlepším riešením zber papriky na zimnú výplň. Varenie twist je jednoduché a bude v platnosti, aj keď nemáte žiadne skúsenosti s medzerami.

Čítajte Viac

V zime zima je veľmi pekné otvoriť jar domácej konzervácie a vychutnať si chuť, pripomínajúce leto. Jedným z najobľúbenejších produktov pre zimné prípravky je sladká bulharská paprika, jej mäso si zachováva svoju hustotu a príjemné drvenie. Najobľúbenejšie je zbierať praženú zeleninu v marináde, táto konzervácia je dobre zachovaná a má svetlú arómu a chutnú chuť a jemná dužina si zachováva svoju šťavnatosť.

Čítajte Viac

Ak sa nudíte s tradičnými zimnými prípravkami uhoriek, paradajok a lecho, odporúčame vám vyskúšať konzervovanie a feferónky. Možnosti pre jeho seaming set. A nepochybne, v zime si rozšíria vaše menu a kŕmia ho základnými vitamínmi. S niektorými z nich, najzaujímavejšie a chutné, predstavíme vás v tomto článku.

Čítajte Viac