Správy

Na slávnostnom stole, nakladaná uhorka zaberá úctyhodné miesto. Mnohé ženy v domácnosti vedia, že príprava zeleniny v lete je jednoduchá, ale pre mnohé táto myšlienka končí neúspechom. Preto stojí za poznanie účinných tajomstiev. Pravidlá pre výber zeleniny Venujte pozornosť odrode. Obľúbené, Nezhinsky, Súťažiaci, Murom, Nosovsky, Era, Stage, Cascade, Voronezhsky, Altai, Beregovoi, Avangard, Vyaznikovsky 37 sú zvyčajne vhodné na solenie.

Čítajte Viac

Veľká veľkosť obývačky uľahčuje umiestnenie veľkého množstva izbových rastlín. Aký druh zástupcov flóry nemožno nájsť v obývacej izbe kvetinárstva. Tu môžete vidieť dekoratívne palmy, vysoké dračí stromy a iné exotické rastliny, ktoré ich majitelia nepovažovali za potrebné umiestniť do iných miestností.

Čítajte Viac

Ako často sa to stane, keď prídete na chalupu k odpočinku a ako výsledok, všetky dni v rade len robiť nejaké podnikanie a povyku v záhrade? Mnohí majú skutočne podobný problém, hoci v krajine by som rád relaxoval a užíval si pokoj. Ďalej zvažujeme tipy, ktoré môžu pomôcť modernizovať a transformovať vašu chalupu, aby bol tento priestor pôvodne vytvorený na rekreáciu.

Čítajte Viac

Chýba vám vaša chata útulné miesto na oddych, alebo ste sa rozhodli dať už existujúcemu miestu nové kúzlo? Ponúkame Vám možnosť zoznámiť sa so zaujímavými nápadmi, vďaka ktorým celý čas odoberá minimum času, peňazí a úsilia. Výsledok bude skvelý - aj ten najprázdnejší kút, ktorý ste nepovažovali za užitočnú oblasť, môže byť skvelým miestom pre voľný čas.

Čítajte Viac

Skúsení záhradníci majú svoje vlastné recepty na úspešné pestovanie paradajok, z ktorých všetky sú odlišné. A bez ohľadu na to, koľko zdieľate tieto recepty, každý dostane od nich niečo nové okrem ich výhry. Tipy nižšie sú určite novou podmienkou dobrého výsledku. Chôdza po jednoduchej, ale dobre-chodil cestu, aj začiatočník bude mať dobrý výsledok.

Čítajte Viac

Príchod do krajiny z dusného mesta po pracovnom týždni je dvojnásobne príjemný, ak je vzduch naplnený príjemnými vôňami kvitnúcich kríkov. Jemné vône budú hrať úlohu aromaterapie, pomôžu vám relaxovať, zdvihnúť náladu, zlepšiť vašu pohodu. Keď kvitnú, väčšina kríkov emituje esenciálny olej s príjemnou vôňou.

Čítajte Viac

Vo svojom vlastnom záhradnom priestore môžete robiť rôzne rozhodnutia. Tieto rozhodnutia môžu byť gramotné a nie úplne gramotné a bez ohľadu na skúsenosti, oboje sa dá urobiť. Preto, aby sme zistili základné nepresnosti, ktoré možno tolerovať, sú dosť dôležité pre začiatočníkov aj pre skúsených záhradníkov.

Čítajte Viac

Mnohí záhradníci a majitelia vidieckych domov by chceli mať na svojom pozemku veľkolepú alpskú snímku. Bohužiaľ, tento krásny sen je jedným z najdrahších v prevedení, takže sa často nerealizuje. Milovníci krajinných kompozícií s prírodnými kameňmi by sa však nemali vzdať a vzdať túžby vyzdobiť svoj pozemok - okrem populárnej alpskej šmykľavky existuje mnoho ďalších skalky, nemenej veľkolepé, ale oveľa ekonomickejšie.

Čítajte Viac

Do prímestskej oblasti, aby spĺňali všetky očakávania vlastníkov, bude vyžadovať jeho kompetentný dizajn. Toto je miesto, kde sa chceme oddýchnuť od hlučného mesta a pracovať v záhrade a na záhradných posteliach. Ako vybaviť svoj pozemok, takže všetko je pohodlné, racionálne a pohodlné? Toto je len nejaká veda.

Čítajte Viac

Chata - nádherné miesto! Spolu s dospelými si vychutnávajú prírodu a naše deti. Aby sa nenudili, ponúkame niekoľko nápadov, ktoré urobia zvyšok mladších členov vašej rodiny viac vzrušujúcim. Mladý agronóm Zvyčajne nie je pre dospelých ťažké prideliť dieťaťu malý kúsok pozemku v záhrade. Dajte mu bezpečné nástroje, ponúknite výber semien ľahko ošetrených rastlín, pripomenie vám včasné odburenie a zavlažovanie.

Čítajte Viac

Pergola - špeciálna záhradná budova. Slovo je prevzaté z talianskeho jazyka, kde to znamená "rozšírenie" alebo "baldachýn". Dá sa vyrobiť buď ako samostatná budova alebo ako prístavba hlavnej budovy (napr. Dom alebo letná kuchyňa). Pergola - niečo medzi mriežkovou podporou pre horolezcov a záhradným altánkom.

Čítajte Viac

Dnes sa pozeráme na jednu veľmi exotickú rastlinu. Má mnoho užitočných vlastností, nezvyčajnú chuť a nazýva sa "čínska horká tekvica". Väčšina z nich je známa pod tajomným názvom "Momordika". Stručne o rastliny Momordica, v skutočnosti je všeobecný názov pre veľký počet rastlín - ročné a viacročné vinice.

Čítajte Viac

Majitelia moderných pozemkov dacha dostávali tieto pozemky počas distribúcie dokonca aj počas Sovietskeho zväzu. V dávnych dobách sa ľudia zvlášť nezaujímali o najvhodnejšie pozemky, z väčšej časti ponúkali možnosti, ktoré neboli k dispozícii na orbu a iné poľnohospodárske potreby. Odtiaľ sa objavilo množstvo miest, ktoré nie sú rovnomerne tvarované a majú rôzne svahy a prevýšenie.

Čítajte Viac

Máte vlastnú záhradu alebo vidiecky dom? Určite v ňom žijú čarovné rozprávkové postavy. A, samozrejme, je potrebné, aby bol ich pobyt na vašich stránkach pohodlný. Ako? Je to veľmi jednoduchá a zároveň zložitá úloha. Pre nich je potrebné vybudovať báječnú záhradu. Všetko závisí od letu vašej predstavivosti.

Čítajte Viac

Jedným z hlavných problémov záhradkárov na jeseň je potreba naplánovať, čo sa bude diať v budúcom roku a kde bude rásť. Z toho, čo je lôžko určené pre uhorky, a ktoré - pre kapustu, bude závisieť, napríklad, hnojenie na jeseň alebo zimné plodiny cesnaku a cibule. Pozrime sa, ako správne premyslieť striedanie plodín na pozemku.

Čítajte Viac

Ak si myslíte, že v záhrade nie je dosť farieb, skúste teraz svoj dizajn diverzifikovať a neodkladať ho na budúci rok. Ukazuje trochu predstavivosť, budete vytvárať umelecké dielo na mieste, výsadba svetlé rastliny v samostatných sekciách. Takéto svetlé škvrny rastlín nielen oživia atmosféru lokality, ale ju naplnia aj harmóniou a komfortom.

Čítajte Viac