Obleky pre kone

Farba koňa je hlavnou črtou zvieraťa. Táto charakteristika je dedičná. Oblek je určený nielen na základe farby tela koňa, ale aj s ohľadom na farbu hriva, končatín, chvosta, dokonca aj očí. Rozdelenie oblekov je veľmi jasné, nie sú dovolené žiadne rozdiely. Kôň s oblekom v zátoke nemôže pestovať bielu hrivu a červený kôň nemôže mať čierne končatiny.

Čítajte Viac

Keď počujete zvuky starej ruskej romancie o "dvojici konských záprahov využívaných na svitanie", zrazu sa chytíte do mysle: sú to obyčajne konské kone, aké sú to? Pre tých, ktorí majú záujem dozvedieť sa všetko o tomto veľmi bežnom obleku na koňoch, o ňom podrobne povieme. Pôvod mena obleku S pôvodom názvu obleku koní nie je jasná istota.

Čítajte Viac

Je to už dlho fascinujúce kone s ich milosťou a majestátnosť: čierna, záliv, v jablkách ... Všetky tieto farby koní majú "divoké" predkov. Miceh kôň farba - žiadna výnimka. Trocha histórie a legiend Poďme sa zaoberať tým, akú farbu má svalnatý kôň. Kôň tohto obleku má popol-farebné vlny s hnedým odtieňom a je predkom sivého koňa.

Čítajte Viac

Kôň je úžasné zviera, ktoré fascinuje svojou milosťou, šľachtou a majestátom. V modernom svete sú koňské kone vo veľkom nedostatku. Tento oblek pochádza z obleku v zátoke, ale má jasnejšiu farbu. Trocha histórie Kone svetlej šedej farby sú šľachtické zvieratá.

Čítajte Viac