úrodu

Physalis je veľmi atraktívna rastlina, ktorá letným obyvateľom miluje nenáročnosť a odolnosť voči rôznym škodcom. Niektoré z jeho odrôd sú schopné produkovať užitočné ovocie, ktoré zdvojnásobuje dôležitosť rastliny, a preto budeme diskutovať nižšie, ako pestovať Physalis vo svojej vlastnej oblasti. Physalis: popis rastliny Dokonca aj keď si nie ste úplne vedomí toho, čo je physalis, potom ho vidíte na obrázku, pravdepodobne ste rozpoznali túto krásnu rastlinu.

Čítajte Viac

Blackberry Ruben je známy po celom svete. V roku 2012 bol pre túto odrodu vydaný patent od jeho vynálezcu, Johna Rubena Clarka, profesora na University of Arkansas, ktorý spôsobil, že Spojené štáty sú rodiskom nielen černice Ruben, ale aj iných odrôd černíc. Popis blackberry Ruben Remontantná skupina odrôd ostružín, v ktorých bol Blackberry Ruben prvý, ktorý vstúpil, už rodí na výhonkoch už v roku výsadby.

Čítajte Viac

Данная статья расскажет о том, почему салат ромэн стоит выращивать на своём участке. Rímsky šalát sa tiež nazýva rímsky šalát. Je to jednoročná rastlina, ktorej listy sa zbierajú v určitej hlave. Romain je považovaný za jeden z najstarších a najobľúbenejších na svete, je pridaný do známeho šalátu "Caesar".

Čítajte Viac

Bohužiaľ, exotická kapusta Savoy nie je u našich záhradkárov obľúbená, pretože mnohí si myslia, že pestovanie je náročný a časovo náročný proces. Je to naozaj, povieme v tomto článku. Charakteristická a výrazná kapusta Savoy kapusta (Brassica oleracea convar).

Čítajte Viac