Ovocné plodiny

Drevo aktinidia je atraktívne pre svoje chutné plody s vysokým obsahom kyseliny askorbovej, neokázalosť (pestovanie a starostlivosť o ňu nie sú ťažké), dlhovekosť (žije až 40 rokov). V miernom pásme s chladnými letami a studenými zimami, mnohé záhradné odrody actinidia (colomikta, argut, polygamný, purpurea, atď.) Úspešne prevzali korene.

Čítajte Viac

Výsadba semien Momordica v sadeníc Momordica, známych aj ako divá uhorka, indická uhorka, uhorka krokodíl, tropická liána, hruška balsamico a mnoho ďalších, je každoročná rastlina, ktorá patrí do čeľade tekvica. To môže byť pestované ako izba kvetina, v krajine alebo v záhrade na dekoratívne účely (kvety a plody momordiki vyzerajú veľmi elegantné), rovnako ako rastlinné plodiny alebo liečivé rastliny.

Čítajte Viac

Na lôžkach môžete často nájsť rozkošné a rebrované dosky pod veľkými listami. Toto sú lastúry. Používajú sa na zdobenie, ale v našej kuchyni sú málo obľúbené, a to nie je ani zďaleka zaslúžené. Táto zelenina prišla do Európy z Ameriky, keď ju objavil Columbus, a vo francúzštine znamená squash „koláč“.

Čítajte Viac

Kokosové mlieko je viacúčelový a jedinečný výrobok. Okrem jemnej jemnej chuti s osviežujúcimi exotickými tónmi je nápoj bohatý na cenné organické látky, ktoré prinášajú nášmu telu významné výhody. Nutričná hodnota Ak chcete začať, skúmajme chemické zloženie produktu. Podľa USDA Nutrient Database obsahuje 100 g nápoja: proteíny - 2,29 g; tuky - 23,84 g; sacharidy - 3,34 g.

Čítajte Viac