Krycí materiál

Predtým, ako urobíte skleník vlastnými rukami, musíte sa rozhodnúť, aké úlohy ho potrebujete. Budete len pestovať sadenice v malom rohu, chcete sa v ňom presunúť na plný rast, alebo budete zvyšovať filmové rolety, čím sa prispôsobí teplo v skleníku. Možno sa len pýtate, ako vytvoriť obyčajný skleník.

Čítajte Viac

Mnohí záhradníci a záhradníci, ktorí predtým používali piliny, rašelinu alebo zelene vo forme mulčovacieho materiálu, nakoniec prešli na agropotraviny. Tento krycí materiál využívajú nielen veľké poľnohospodárske spoločnosti, ale aj malé farmy. Dnes sa dozvieme o tom, čo je agropotravinárstvo, diskutujeme o jeho použití a tiež preskúmame zložitosť prevádzky.

Čítajte Viac

Profesionálni farmári a amatérski záhradníci majú jednu úlohu - pestovať plodinu a chrániť ju pred extrémnymi poveternostnými podmienkami, chorobami a škodcami. Dnes je to oveľa jednoduchšie, ako predtým, ak používate kvalitný krycí materiál - Agrotex. Popis a materiálové vlastnosti Krycí materiál "Agrotex" je netkané agrofibre, dýchanie a svetlo, vyrobené podľa technológie spunbond.

Čítajte Viac

Pri pestovaní semien je často potrebné poskytovať skleníkové podmienky pre rôzne plodiny. Na ochranu sadeníc pred vetrom, chladom a inými vonkajšími faktormi používajte špeciálne materiály pre prístrešie. V našom článku popíšeme lutrasil, povieme, čo to je a ako ho používať.

Čítajte Viac