Dacha

Každý majiteľ záhrady chce potešiť oko správne zvolenými proporciami a správnymi čiarami a že celá predmestská oblasť plne zodpovedá všetkým budúcim predstavám majiteľa, jeho správne plánovanie príde na záchranu. Ako pristupovať k otázke plánovania? Byť zapojený do premýšľania o rozložení záhradného pozemku na šesť alebo viac akrov, v prvom rade odpovedzte na nasledujúce otázky: Aký je reliéf oblasti?

Čítajte Viac

Letný dom bude nepochybne najvyhľadávanejším a najobľúbenejším miestom pre dovolenku pre celú rodinu. Je ideálny pre večerné stretnutia s kebabmi alebo grilovaním. V priestrannom útulnom altánku sa môže veľká spoločnosť pohodlne usadiť. Altánok s vlastnými rukami, vyberte materiál pre výstavbu Tak, to je rozhodnuté!

Čítajte Viac

Benzínové kosačky a kosačky sú veľmi pohodlné, kompaktné a ovládateľné, vhodné na prácu v každej chate. Zvládajú trávu v oblastiach s rôznym terénom a rôznou veľkosťou. Obzvlášť výhodné je použitie v úzkych, ťažko dostupných miestach pre kosačky na trávu. Okrem toho sú lacnejšie a ľahšie sa udržujú ako kosačky na trávu.

Čítajte Viac

Rafinovanie pozemkov pre domácnosť vždy zaberá jedno z hlavných miest v myšlienkach majiteľa. Keď je dom postavený a záhrada a záhrada zasadená, chcem mať miesto, kde si môžete oddýchnuť. Tu prichádza na pomoc štruktúra, ktorá môže byť vytvorená v krátkom časovom období a urobiť to sám. Zvážte, ako vytvoriť pergolu vlastnými rukami, prečítajte si krok za krokom pokyny a fotografie z najkrajších návrhov.

Čítajte Viac

V lete často chcete sedieť na čerstvom vzduchu, pozerať sa cez knihu alebo obdivovať prírodu tak, aby slnko nezasahovalo. Technológia nie je stála a v našej dobe mnohí stavajú letné altány z polykarbonátu - materiál, ktorý našiel uplatnenie v mnohých oblastiach činnosti. Dnes sa naučíte, ako si vyrobiť polykarbonátový altánok vlastnými rukami, zhodnotiť klady a zápory a podrobne vypracovať stavebné kroky.

Čítajte Viac

Prakticky každý leto má na mieste vlastnú pivnicu. A tí, ktorí to nemajú, majú pravdepodobne viac ako raz myšlienku o vybudovaní takejto miestnosti. Uchovávanie pamiatok v pivnici je už dlho vykonávané ľuďmi. Preto v tomto článku vám povieme, ako urobiť pivnicu vlastnými rukami bez pomoci staviteľov.

Čítajte Viac

Ak často varíte kebaby vo dvore, potom musíte najprv kúpiť gril alebo dať k dispozícii improvizovanú verziu kameňov. Zakúpený železný gril vyzerá banálne, a ak nemá kam dať po skončení jedla, železná konštrukcia sa rýchlo hrdza a stane sa nepoužiteľnou. Najmä preto, že musíte zaplatiť značnú sumu na jeho nákup.

Čítajte Viac

Odpočinok v krajine s deťmi môže byť ešte zábavnejší tým, že poskytne stránke zaujímavé prvky a štruktúry. Ide o grilovací kútik a detské ihrisko alebo celý komplex. V tomto článku sa pozrieme na výrobu a montáž drevenej hojdačky na dávkovanie vlastnými rukami, kresby a fotografie rôznych stavebných možností.

Čítajte Viac

Technológia na vytvorenie strešnej krytiny s dvoma šikmými vonkajšími stenami je jednou z najobľúbenejších na svete. Umožňuje maximálnu ochranu stavby zo všetkých druhov zrážok, ako aj vytvorenie dostatočne veľkej podkrovnej miestnosti. Napriek jednoduchosti stavby takejto strechy sa však pre mnohých staviteľov stáva amatérska stavba tejto stavby náročnou úlohou.

Čítajte Viac

Sú dlhotrvajúce kachle voľne stojace prenosné ohrievače vyrobené priemyselnými metódami alebo vlastnými rukami (na vlastnú päsť) s periodicky nastaveným palivom a nezávislé? nastaviteľné trvanie horenia. Definícia pojmu „dlhodobé horenie“ V konvenčnej peci sa palivový štítok v priebehu niekoľkých hodín spaľuje, rýchlo sa zohrieva v miestnosti, ale tiež rýchlo ochladzuje.

Čítajte Viac

Podkrovie - to je útulná izba, ktorá sa nachádza priamo pod strechou, to je v skutočnosti obytné podkrovie. Dnes sa čoraz viac používa pri stavbe vidieckych domov a chát. Pri použití podkrovia ako obývacej izby je však potrebné mať na pamäti, že bude potrebná vysoko kvalitná izolácia strechy, pretože v zime môže byť príliš chladná a vlhká a v lete veľmi horúca.

Čítajte Viac

Ľudstvo každý deň hádže obrovské množstvo plastových výrobkov, nemyslí na životné prostredie, ale takýto odpad možno použiť v každodennom živote. Mnohí remeselníci sa prispôsobili výrobe kvetov z prázdnej plastovej fľaše pre interiérové ​​a záhradné dekorácie. Ako to urobiť a čo je užitočné, zvážte ďalšie.

Čítajte Viac

Skôr alebo neskôr, majitelia dachas, ktorí nemajú to šťastie, že centralizované dodávky vody, premýšľať o otázke nájsť zdroj vody. V tomto prípade je jedinou možnosťou podzemné horizonty. Aby sme sa mohli rozhodnúť, ktorá z metód extrakcie vody si vybrať - studňa alebo studňa, mali by sme zistiť výhody a nevýhody každého z nich.

Čítajte Viac

V neprítomnosti vody v prímestskej oblasti sa majitelia najčastejšie uchýlia k vrtným studniam alebo kopaniu studní. Je dôležité, aby mala voda dobrú kvalitu. Z tohto dôvodu stojí za to ešte pred začiatkom práce študovať podrobnejšie problematiku výskytu podzemných vôd, ich odrôd a vyhľadávacích metód, ako aj metód určovania kvality pitnej vody - to všetko analyzujeme v článku.

Čítajte Viac