Jablko

Mrazenie jabĺk na zimu je jedným z najlepších spôsobov, ako urobiť svoju zimnú stravu prospešnejšou a bohatou na vitamíny. Kvôli ich nízkym nákladom a jednoduchosti zberu sú tieto plody široko používané pri varení. Šikovné ženy v domácnosti poznajú desiatky jedál z mrazených jabĺk, čo prospeje telu oslabenému zimou.

Čítajte Viac

Pre mnohých z nás, konzervované jablká na zimu, ako sú kompóty, džúsy a iné prípravky, sú spojené s dovolenkou a bezstarostným detstvom. A sochory, kde okrem jabĺk existujú aj iné druhy ovocia a bobúľ, priviesť nás do chladných zimných večerov spomienok na voňavé sady. Okrem toho, zber jabĺk je veľmi dobré pre zdravie, pretože v zime často chýba vitamíny.

Čítajte Viac

Apple Tree Delight láka záhradkárov s odrodami. Jeho plody priťahujú veľké veľkosti, ústa zalievajúce červené strany a bohatú arómu. Zaujímavá je ich príjemná sladká chuť s malinovými tóny a ľahká kyslosť. Ešte viac ako skorá zrelosť jabloní, ich odolnosť voči chorobám a mrazu. Pokúsme sa pochopiť výhody a nevýhody tejto pomerne novej odrody, ako aj analyzovať vlastnosti stromu v starostlivosti.

Čítajte Viac

Jablkové polotovary na zimu podľa osvedčených receptov budú užitočným doplnkom dennej stravy. S dodržiavaním technológie prípravy, tieto výrobky nielen potešia milovníkov jabĺk svojou nádhernou chuťou, ale aj skutočným zdrojom vitamínov pre telo. Viete? Vo všetkých obrazoch v starovekom Rusku bola Edenova záhrada vysadená jabloňami.

Čítajte Viac

Používame sa na výrobu jabĺk z džemu, výrobu zemiakov a kašovitého šrotu, uzatváranie kompótov alebo ich pridávanie ako náplň do koláčov, ale to nie je všetko možné využitie ovocia, takže si môžete vyskúšať výrobu chutného a zdravého muštu ako alternatívu. Aký druh nápoja a ako ho vyrobiť doma - čítajte ďalej.

Čítajte Viac