Poľnohospodárske stroje

V záhrade je bežné zvládať úlohy pomocou špeciálnych nástrojov. A to je účinné, ak pozemok obrábanej pôdy nie je príliš veľký. Pri veľkých plochách potrebujete spoľahlivého asistenta, ktorý môže vykonávať mnoho druhov komplexných prác - traktor. Traktor MTZ 82 je dobrou voľbou, je to model univerzálneho traktora s kolesovým traktorom, ktorý vyrába Minsk Tractor Works od roku 1978.

Čítajte Viac

Traktor Kirovets série K-9000 je vzorom novej šiestej generácie strojov vyrobených v známom petrohradskom závode. Traktor K-9000 dostal šancu existovať vďaka skúsenostiam a uplatňovaniu najnovších technologických pokrokov v tejto oblasti. Stroj má neuveriteľne vysokú technickú ako aj prevádzkovú charakteristiku, ktorá mu umožňuje nielen nedávať, ale aj prekonať väčšinu zahraničných analógov v mnohých smeroch.

Čítajte Viac

Každá práca na pozemku vyžaduje veľa času a úsilia. Preto záhradníci čoraz viac používajú špeciálne zariadenia, ako sú kormidlové páky. Ale nemôžete urobiť všetky tieto jednotky. Bez špeciálneho adaptéra nebudete môcť burinu alebo zeminu uzemniť, ani odstrániť sneh a nečistoty. Vozík so sedadlom pre motoblok je teraz dosť drahý.

Čítajte Viac

Traktor K-700 je živým príkladom sovietskych poľnohospodárskych strojov. Traktor bol vyrobený takmer pol storočia a je stále v poľnohospodárstve. V tomto článku sa dozviete o možnostiach traktora Kirovets K-700 s podrobným popisom jeho technických vlastností, výhodami a nevýhodami stroja a mnohými ďalšími funkciami.

Čítajte Viac

Ručný kultivátor "Tornado" - je poľnohospodársky nástroj, ktorý sa používa na obrábanie pôdy. Výrazne zlepšuje kvalitu a rýchlosť práce na pevnine. K dnešnému dňu tento nástroj nie je nájdený po celom svete. Len pred pár rokmi, bez vrtuľníka a lopaty v tejto oblasti, nebolo čo robiť.

Čítajte Viac

V poľnohospodárstve je to jednoducho nemožné bez špeciálneho vybavenia. Samozrejme, že pri spracovaní malého pozemku, to nebude potrebné, ale ak ste profesionálne zaoberá pestovanie rôznych plodín alebo chov zvierat, potom to bude veľmi ťažké robiť bez mechanických asistentov. V tomto článku budeme hovoriť o jednom z najznámejších domácich traktorov, ktorý pomáha poľnohospodárom už viac ako desať rokov.

Čítajte Viac

Výrobcovia poľnohospodárskych technológií neustále rozširujú svoj sortiment a snažia sa uspokojiť maximálny počet spotrebiteľov. Nie je to tak dávno, v malých poľnohospodárskych podnikoch sa zber vykonával výlučne ručne, ale dnes sa situácia zmenila. Veľké farmy už dlhú dobu využívajú veľké poľnohospodárske stroje, čo nie je pre menšie podniky dostupné.

Čítajte Viac

V poľnohospodárstve sa na spracovanie veľkých plôch často používajú špeciálne zariadenia. Jedným z týchto asistentov je traktor MTZ-80, ktorého technické vlastnosti v tomto článku zvažujeme. Opis kolesa kolesa Koleso kolesa je spoločným systémom pre zariadenia tejto triedy: motor sa montuje na blok prevodoviek a rámy pohonu zadných kolies pomocou konzol.

Čítajte Viac

Model traktora MTZ 1221 (inak "Bielorusko") vyrába "MTZ-Holding". Toto je druhý najpopulárnejší model po sérii MTZ 80. Úspešný dizajn, všestrannosť umožňuje tomuto vozidlu zostať lídrom vo svojej triede v krajinách bývalého ZSSR. Popis a modifikácia traktora Model MTZ 1221 je považovaný za univerzálny traktor s riadkovou plodinou 2. triedy.

Čítajte Viac

Mnohí poľnohospodári, ktorí majú malé pozemky, využívajú konvertované kormidlové páky v úlohe traktora, pretože nákup plnohodnotného stroja nebude v priebehu desaťročia opodstatnený. Ako racionálne je premena motobloku na mini traktor, ako vyrábať a používať takéto zariadenie, sa dozviete z tohto článku. Možnosti zariadenia v záhrade a záhrade Mini-traktor založený na motoblok, v závislosti od dizajnu a Vašich potrieb, môže byť použitý na odstraňovanie snehu, uvoľňovanie pôdy, prepravu nákladu, pestovanie zemiakov alebo iných plodín.

Čítajte Viac

Kombajn "Don-1500" - to je zaslúžený 30 rokov na trhu, vynikajúca kvalita, ktorá sa dodnes používa na prácu v teréne. Je dosť ťažké vybrať si techniku ​​pre prácu v teréne. Je dôležité vybrať si model s maximálnym množstvom výhod a nestratiť peniaze. O tom, aké technické vlastnosti a vlastnosti modelu Don-1500 A, B, H a P, povieme v tomto článku.

Čítajte Viac

Poľnohospodárske podnikanie v moderných podmienkach sa rýchlo rozvíja. Pre rýchly a jednoduchý zber sa používajú rôzne technické prostriedky, mechanické jednotky a stroje. Úroda obilnín a krmovín sa teraz nedá predstaviť bez použitia kameniva.

Čítajte Viac

Трактора не обласканы таким вниманием людей, как скажем, последние модели легковых авто или эффектные магистральные тягачи. Ale bez nich nie je možné si predstaviť poľnohospodárstvo a komunálnu sféru. Rozsah takýchto strojov sa neustále rozširuje a výrobný program MTZ nie je výnimkou. Zvážte jeden z najobľúbenejších traktorov tohto závodu, menovite MTZ-1253.

Čítajte Viac

Po mnoho stoviek rokov poľnohospodárske nástroje prakticky nezmenili svoju podobu. Zdalo sa, že ich už nebolo možné zlepšiť. Všetko sa zmenilo, keď sa do tejto oblasti dostal vedecký a technický pokrok. Zvyčajne sa obyčajné hrable zmenili na vhodné zariadenie na mini-traktorových hrabačkách-obracačoch, ktoré sa tiež nazývajú miešadlá.

Čítajte Viac