V Petrohrade získal „Smart Farm“

Dnes, 5. decembra 2018, začala na výstave Expoforum unikátna výstava „Inteligentná farma“, ktorá určite zaujme mnohých predstaviteľov rôznych odborov agropriemyselného komplexu Ruska a blízkeho zahraničia.

Podľa organizátorov, v rámci výstavy, sa hostia budú môcť zoznámiť s úspechmi svetových vývojárov v oblasti poľnohospodárskej techniky, označiť si nové odrody krmiva, vidieť na prvom mieste úspechy inovatívnych veterinárnych výrobkov pre hydinu a hovädzí dobytok.

V súčasnosti prichádzajú poľnohospodári z najvzdialenejších kútov do Petrohradu, aby nielen uspokojili svoj profesionálny záujem, ale aj aby sa aktívne zúčastnili rozsiahlej výstavy.

„Pomôžeme hosťom nášho podujatia dozvedieť sa o dodávateľoch, nových službách a tovare,“ hovoria organizátori výstavy. „Viac ako polovica podnikov, ktoré sa zúčastňujú našej expozície, k nám prichádza prvýkrát.“

Účastníci a hostia výstavy budú môcť oceniť aj priaznivé podmienky od rôznych dodávateľov a odberateľov poľnohospodárskych produktov, ako aj možnosť konzultovať s odborníkmi vo všetkých otázkach týkajúcich sa údržby a chovu zvierat, ako aj zdravia vtákov a hovädzieho dobytka. Konzultácie sa budú konať na stánkoch zúčastnených spoločností. Expozícia bude ukončená praktickou konferenciou o efektívnom chove zvierat a vtákov, kde skúsení farmári sa podelia o svoje úspešné skúsenosti.